Munchies 101 (1 Viewer)

therod

MOAR
Joined
Jun 14, 2002
Messages
2,754
Reaction score
110
Age
39
Offline
$4.40 a gram really isn't to bad a price. I would have thought
it would be waaaaaay marked up.

"I remember when a dime bag cost a dime and a nickel bag cost a nickel"
- Willie Nelson
 

Create an account or login to comment

You must be a member in order to leave a comment

Create account

Create an account on our community. It's easy!

Log in

Already have an account? Log in here.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)



Headlines

Top Bottom